Kontakt Rehabilitácia Oráč


Rehabilitacia Orac kontakt Spojova 25 Banska Bystrica

Kontakt Rehabilitácia Oráč

Zdravotné stredisko
Spojová 25,
Banská Bystrica 974 04
č. dverí 1.29
(v prízemnom trakte oproti optike)

mobil :
– Mgr. M. Oráč 0919 410 454
– Mgr. E. Lehotová 0904 061 802

e-mail: 1oracmarian@gmail.com

objednávanie pacientov: TU

Doprava:Rehabilitacia Orac kontakt Spojova 25

  • trolejbus č. 1, 3, 5
  • autobus č. 32, 33
  • parkovanie auta – bezplatne pri zdravotnom stredisku
  • bezbariérový prístup: áno

Mapa:

mapa TU

Sociálne siete:
Facebook
Instagram

Linky:
Zoznam zdravotníckych zariadení SR
Zoznam.sk

Ak ste s našimi službami spokojní, povedzte to ďalším:

Recenzie Google stránok

Zdravotné stredisko Spojová ulica, B. Bystrica

Sídlime v modernom zdravotnom stredisku v strede Fončordy. Výnimočne dobrá dopravná dostupnosť hrá pri výbere zdravotného strediska významnú úlohu. Parkovanie vozidiel klientov centra je bezplatne poskytované na priľahlom parkovisku a na Spojovej ulici.
Informačný systém jednoducho nasmeruje každého klienta na pracovisko ktoré hľadá. Prvá informačná tabuľa je na parkovisku hneď pred lekárňou.
Pracovisko Rehabilitácie Oráč nájdete v prízemnom trakte. Vstup je situovaný oproti optike na pravej strane.

Plne presklená čakáreň evokuje otvorenosť a presvetľuje celý interiér. Na spríjemnenie doby čakania si možete doprať čerstvý teplý nápoj z kvalitného automatu, pozrieť film, či prečítať časopis. V čakárni z bezpečnostných dôvodov neodporúčame ponechať osobné, alebo hodnotné veci.

Pracovisko Rehabilitácie Oráč je jedno z rastúcich pracovísk v zdravotnom stredisku. V súčasnosti plne vyťažujeme dve terapeuticko-diagnostické miestnosti.
Disponujeme špičkovým vybavením pracoviska. Terapeutické stoly prestížnej zanačky zabezpečujú klientom pohodlie a nadštandardný komfort pri terapii. Moderné i netradičné pomôcky robia fyzioterapiu na Spojovej atraktívnou a nevšednou.
Vzhľadom na poskytovaný rozsah a zameranie služieb fyzioterapeutov je zabezpečenie maximálnej intimity a súkromia klientov na poprednom mieste.

Veríme, že návštevu pracoviska Rehabilitácie Oráč v zdravotnom stredisku na Spojovej využijete na prevenciu vzniku pohybových ťažkostí ako aj na ich diagnostiku a liečbu.
Spolupráca fyzioterapeutov s ostanými odbormi je v našom zariadení samozrejmou súčasťou. Preto využite kontakt Rehabilitácia Oráč a objednajte si svoj termín.